search
top

Gra Farm Days – Opis

Gra Farm Days Opis

Witaj na farmie w grze Farm Days drogi graczu!  Zastanawiasz się pewnie czym różni się ta gra od innych tego typu produkcji? W Tym krótkim opisie postaramy się Ci to pokrótce przybliżyć. Zapraszamy do lektury i oczywiście do zabawy na stronie głównej gdzie znajdziecie grę Farmd Days Online.

farm-days-opis

Farm Days online na FarmDays.PL

A więc zaczynamy jako spadkobierca ogromnej farmy, niestety jest ona już mocno zaniedbana i będziesz musiał poświęcić trochę czasu by przywrócić ją do dawnej świetności. Na początku skoncentruj się zatem na odbudowie zaniedbanych budynków, siej nasiona i sadź rośliny a potem nie zapomnij ich zebrać i przetworzyć lub sprzedać na targu. Gra oferuje bardzo rozbduowany tryb zarządzania dostępnymi produktami. Możemy ich zamieniać i uzyskiwać innego rodzaju dobra na wiele sposobów co jest niewątpliwym jej atutem.

Oprócz pracy na roli w grze Farm Days będziecie mogli spróbować swoich sił jako kucharz. Czy uda Ci się przygotować potrawę, która podbije serca Twoich znajomych ? A może nie lubisz gotować, i wolisz spędzić wolny czas na wędkowaniu i łowieniu ryb? Nie ma problemu w Farm Days wszystko to czeka na Ciebie na wyciągnięcie ręki i na przysłowiowy klik myszką J Jeśli dodamy jeszcze, że każdy gracz może przygotowywać niecodzienne i magiczne upominki, brać udział w turniejach wędkarskich gra robi się jeszcze bardziej ciekawa.

Gra Farm Days ma także bardzo rozbudoway tryb społecznościowy. Będziesz mógł zakładać związki farmerskie by łatwiej wymieniać się doświadczeniami z innymi graczami. Będzie dużo możliwość rywalizacji i na poznanie nowych ciekawych farmerów. Bierzcie razem udział w cotygodniowych wydarzeniach i zdobywajcie niepowtarzalne nagrody.

Nie czekaj zatem dłużej, zarejestruj się już dziś i zaproś swoich przyjaciół do wirtualnego, bardzo rozbudowanego gospodarstwa 3D na Farm Days! Dobra zabawa gwarantowana!

Zapraszamy wszystkich do zabawy na naszym portalu. U nas znajdziecie wszystkie nowości i informacje o aktualizacjach. Życzymy miłego grania!

top