search
top

Poradnik do gry FarmDays

Poradnik do gry  FarmDays. Graj w FarmDays online!  

  • Prezenty dla znajomych:
   Na dole po lewej stronie, w zakładce znajomych znajduje się symbol koperty z prośbami kierowanymi do ciebie. Jeżeli znajomy poprosi cię o pomoc, wówczas na kopercie pojawi się cyfra. Aby spełnić jego prośbę, kliknij na kopertę; otworzy się okno, w którym kliknij na „Podaruj”.

 

  • Prośby o materiały i szybko kiełkujące nasiona:
   Raz dziennie możesz poprosić każdego znajomego o 1 materiał i 1 szybko kiełkujące nasiono.- Aby wysłać prośbę o materiały, kliknij na „Poproś” w okienku z zadaniem, w którym możesz poprosić o jakiś przedmiot. Przejdź do nowootwartego okna i kliknij na zakładkę „Gracze”, wybierz znajomego i kliknij na „Poproś”. Tego samego znajomego możesz prosić raz na 24 godziny. Jeżeli znajomy przystał na twoją prośbę i wysłał ci prezent, musisz odświeżyć stronę, aby móc ją odebrać.- Aby wysłać prośbę o szybko kiełkujące nasiona, kliknij w górnej, prawej stronie okna gry na „+” przy symbolu nasion, wybierz znajomych i wyślij do nich swoją prośbę. Szybko kiełkujące nasiona są automatycznie dodawane do licznika – nie musisz ich więc odbierać. Możesz przechowywać maksymalnie 15 szybko kiełkujących nasion, a wszystkie podarowane ponad tę liczbę przepadają.Korzystaj z dostępnych nasion, aby zdobywać nowe.

 

  • Jak zapraszać znajomych i otrzymywać za to bonusy:
   Wszyscy znajomi na stronie stają się automatycznie twoimi sąsiadami. Jak tylko zainstalują grę, widzisz ich w zakładce sąsiadów – nie musisz dodawać ich jako sąsiadów.- Razem z sąsiadami, w zakładce widoczna jest Marysia – twoja wirtualna sąsiadka i pomocnica. Kliknij na pole „Dodaj znajomego”. W nowym oknie możesz wybrać tych znajomych, którzy nie grają jeszcze w „Farm Days” i zaprosić ich do wspólnej gry. Za każdego zaproszonego gracza otrzymasz w nagrodę 5 Farmbaksów – pod warunkiem, że zaproszony znajomy nigdy wcześniej nie instalował gry. Ważna informacja: znajomy zyskuje status zaproszonego dopiero wtedy, gdy pierwszy raz zainstaluje grę, korzystając z twojego linku i przejdzie samouczek

 

  • Bonusy za logowanie i odwiedziny znajomych:
   Podczas każdego pierwszego logowania danego dnia otrzymujesz bonusy. Jeżeli będziesz grać przez dłuższy czas bez przerw, wówczas czasem możesz otrzymać dodatkowe materiały lub Farmbaksy.- Podczas pierwszej wizyty na farmie znajomego otrzymasz 1 materiał budowlany do ulepszenia stodoły. Później, gdy odwiedzisz znajomego raz dziennie, będziesz otrzymywać bonusy w postaci monet i doświadczenia.

 

  • Stodoła:
   W stodole możesz składować wszystkie produkty oraz żniwa i materiały budowlane. Jeżeli stodoła zostanie zapełniona w 80%, pojawi się możliwość usunięcia zbędnych produktów. Aby to zrobić, kliknij na znajdujący się pod danym produktem symbol kosza. Uwaga! Kliknięcie na kosz bezpowrotnie usuwa całą ilość wybranego produktu.- Stodoła może zostać ulepszona, a każde ulepszenie powiększa ją o dodatkowe 10 miejsc. Obecnie można ją rozbudować do 350 miejsc. Każde ulepszenie wymaga dodatkowych materiałów budowlanych.- Do ulepszenia stodoły wykorzystywane są gwoździe, łopaty i kłódki do stodoły. Łopaty możesz otrzymać od znajomych lub wyprodukować w szopie. Gwoździe i kłódki można czasem znaleźć w domku farmera, w stawie i w kopalni lub otrzymać jako bonus w nagrodę za wypełnienie niektórych zadań. Wszystkie materiały możesz kupić za Farmbaksy lub zdobyć w korzystnej cenie na aukcjach. Do rozbudowania stodoły powyżej 170 miejsc potrzebujesz dodatkowo młotków. Młotki możesz otrzymać tylko jako nagrodę za wykonanie określonych zadań. Dlatego dobrze się zastanów, zanim je usuniesz. Do rozbudowania stodoły powyżej 210 miejsc potrzebna jest jeszcze miedź. Od 310 – monety.

 

  • Spichlerz:
   Dostępny od 26 poziomu po odblokowaniu obszaru. Po aktywowaniu spichlerza przeniesione zostaną do niego wszystkie zbiory z grządek i drzew, dzięki czemu zrobi się więcej miejsca w stodole. Jeżeli spichlerz okaże się za mały (60 miejsc), możesz powiększyć go jeszcze przed aktywacją.- Aby aktywować spichlerz, potrzebujesz po 10 sztuk następujących materiałów: worki z cementem, cegłówki, żelazne płyty, szkielety dachu, dachówki, podpory. Do rozbudowania potrzebujesz: monety, gwoździe, kłódki do stodoły. Każda rozbudowa wymaga większej ilości materiałów i daje zawsze 10 dodatkowych miejsc. Spichlerz możesz rozbudować do 190 miejsc.

 

  • Postaci i pomocnicy:
   W grze istnieje kilku podstawowych pomocników. Jest jedna postać główna, jedna stoi przy tablicy zamówień, a pozostałych pomocników możesz wysyłać na poszukiwania cennych składników: do domku farmera, nad staw, do kopalni lub do zwierząt. Każda postać ma określone parametry (wszystkie dane widnieją w okienku informacyjnym danej postaci).- Aby zmienić główną postać, kliknij na pomocnika, a następnie w nowootwartym oknie wybierz tę postać, której pomocy potrzebujesz, a ona wykona zlecone zadanie (pójdzie na żniwa lub pozbiera produkty). Jeżeli postać jest niedostępna (zablokowana kłódką), oznacza to, że albo nie osiągnąłeś jeszcze wymaganego poziomu, albo postać jest już aktywna w innym miejscu i musi zostać stamtąd zabrana.- Farmer: pojawia się już na 1 poziomie. Prawdziwy pracuś – przekopanie ziemi to dla niego pestka.- Marysia: pojawia się już na 1 poziomie, stoi przy tablicy zamówień. Nie znajdziesz farmerki z większym doświadczeniem.- Olek: pojawia się na 6 poziomie. Nie ma drugiego, który tak zręcznie zbierałby cebulę.- Nina: pojawia się na 9 poziomie. Uwielbia truskawki i wyczuwa je na odległość.- Alicja: pojawia się na 12 poziomie. Łowienie to jej powołanie.- Jasiu: pojawia się na 18 poziomie. Złota rączka i doskonały górnik.

 

  • Specjalni pomocnicy:
   Specjalni pomocnicy dysponują wyjątkowymi umiejętnościami. Są najlepsi w poszukiwaniu składników: dają największe prawdopodobieństwo złowienia okoni bądź znalezienia miedzi. Specjalnych pomocników możesz zatrudnić przez tablicę ogłoszeń, która znajduje się obok targu.- Zdolny wędkarz jest dostępny od 12 poziomu. Jest mistrzem w łowieniu okoni i pstrągów. Jego cennik:1 dzień – 18 Farmbaksów5 dni – 80 Farmbaksów10 dni – 140 Farmbaksów15 dni – 180 Farmbaksów- Utalentowany górnik jest dostępny od 18 poziomu. Specjalizuje się w wydobywaniu miedzi i innych cennych składników. Jego cennik:1 dzień – 20 Farmbaksów5 dni – 90 Farmbaksów10 dni – 160 Farmbaksów15 dni – 210 Farmbaksów- Weterynarz jest dostępny od 16 poziomu. Uwielbia troszczyć się o zwierzęta i posługuje się ich językiem, dlatego wszystkie go uwielbiają. Jego cennik:1 dzień – 250.000 monet5 dni – 15 Farmbaksów10 dni – 25 Farmbaksów15 dni – 30 Farmbaksów- Kowal jest dostępny od 26 poziomu. Potrafi znaleźć przydatne materiały w najróżniejszych miejscach. Jego cennik:1 dzień – 1 niebieski czek, 1 czerwony czek5 dni – 50 Farmbaksów10 dni – 90 Farmbaksów15 dni – 120 Farmbaksów.

 

  • Zwierzęta:
   Psia buda: dostępna od 20 poziomu. Koszt: 200 monetMateriały do budowy: 25 desek, 10 dywaników, 3 miskiPo zbudowaniu budy możesz mieć psy. Każdy pies to dodatkowy pomocnik podczas szukania cennych składników w domku farmera, w stawie, w kopalni i na wybiegach dla zwierząt. Im więcej pomocników wyślesz na poszukiwania, tym większa szansa na znalezienie rzadkiego przedmiotu.Aby wysłać psa na poszukiwania, musisz go nakarmić. Wystarczy mu jedna porcja mięsa co 6 godzin. Aby go nakarmić, kliknij na budę i na symbol mięsa.Swojego zwierzaka możesz też nazwać. Kliknij na niego i w nowootwartym oknie wpisz jego imię lub wybierz jakieś przypadkowe.- Owczarek niemiecki. Koszt: 5 czerwonych czeków, 6 niebieskich czeków, 24 zielone czeki- Yorkshire terrier. Koszt: 300 Farmbaksów

 

  • Tablica zamówień:
   Na tej tablicy możesz sprzedawać różne produkty, otrzymując za nie monety i doświadczenie. Im wyższy masz poziom, tym składane zamówienia będą bardziej skomplikowane i zróżnicowane, ale przyniosą też większy zysk.

 

  • Uprzejmy Edward:
   Pojawia się na 16 poziomie. Im wyższy poziom gry, tym otrzymywane zlecenia będą bardziej skomplikowane i zróżnicowane, ale dadzą też większy zysk. Jeżeli wypełnisz zlecenie uprzejmego Edwarda, otrzymasz doświadczenie, monety, czeki i puchar Edwarda.Czeki są potrzebne do nabycia wybiegów dla zwierząt i wyjątkowych dekoracji. Puchar Edwarda jest z kolei brany pod uwagę podczas ogłaszania „Najlepszego dostawcy” oraz podczas turniejów.- Czas załadunku: 16 godzinKontenerów nie można ładować na raty, wszystko musi odbyć się na raz.- Podczas załadunku 3 kontenerów możesz poprosić o wsparcie, klikając przycisk „Pomoc”. Następnie zamieść ogłoszenie w gazecie o dowolnym produkcie. Pojawi się on w gazecie „Co na farmie piszczy” z wykrzyknikiem, co będzie oznaczało, że potrzebujesz pomocy. Pamiętaj, że ty też możesz pomóc każdemu graczowi, niezależnie od tego, czy jest on twoim znajomym, czy nie.- Jeżeli nie uda ci się załadować wszystkich produktów na czas, możesz poprosić Edwarda, aby poczekał. Jak wiesz, czas to pieniądz: 2 godziny cennego czasu Edwarda to 20 Farmbaksów. Jeżeli stwierdzisz, że wykonanie zlecenia jest ponad twoje możliwości, możesz je odrzucić nim załadujesz 1 kontener.- Po załadowaniu wszystkich produktów, musisz kliknąć przycisk „Wyślij”, aby otrzymać zapłatę. Jeżeli załadowałeś wszystkie kontenery, ale nie wysłałeś ciężarówki, Edward na jakiś czas odjedzie, nie dając ci głównej zapłaty w postaci czeków i pucharu Edwarda.- Po wykonaniu bieżącego zlecenia, Edward da ci wskazówkę, jakie produkty będą potrzebne podczas następnego zlecenia, które pojawi się za 4 godziny.Jeżeli chcesz przyspieszyć przybycie Edwarda, możesz zapłacić 4 Farmbaksy.

 

  • Targ i gazeta „Co na farmie piszczy”
   Dostępne od 6 poziomu.- Na targu możesz sprzedawać produkty i zmieniać ich ceny. Nie możesz jednak zażądać więcej, niż z góry ustalona cena maksymalna. Idź na targ, kliknij na „Dodaj produkt” i wybierz żądany artykuł, ilość i ustaw cenę korzystając z przycisków +/- oraz z lewego przycisku myszy. Następnie kliknij na „Sprzedaj”. Zwróć uwagę na komunikat „Zamieść ogłoszenie w gazecie”: ta informacja oznacza, że twoje ogłoszenie pojawi się w „Co na farmie piszczy”, a wszyscy, którzy je zobaczą, będą mogli kupić oferowane przez ciebie produkty. Symbol gazety znajduje się po prawej stronie pola gry. Chcąc coś kupić, możesz przeglądać ogłoszenia innych farmerów. Ogłoszenia są aktualizowane co 5 minut; przyspieszenie aktualizacji jest możliwe i kosztuje 1 Farmbaksa.- Na targu masz na początku zarezerwowane 4 miejsca do sprzedaży. Dodatkowe miejsca możesz kupować za Farmbaksy lub zapraszając do gry nowych znajomych. W tym wypadku chodzi o znajomych, którzy korzystając z twojego zaproszenia pierwszy raz zainstalują grę.- Jeżeli wystawiony produkt nie zostanie przez dłuższy czas przez nikogo kupiony, wówczas nabędzie go twoja pomocnica Marysia. Na jej targu możesz poza tym kupować produkty w konkurencyjnych cenach. Produkty na targu u Marysi są dostarczane raz dziennie. Liczba miejsc do sprzedaży na jej targu odpowiada liczbie wolnych miejsc na twoim targu. Różnorodność produktów zależy od twojego poziomu.- Na targu masz możliwość usunięcia produktu. Kosztuje to jednego Farmbaksa. Ale pamiętaj: jeśli usuniesz produkt z targu, wówczas zniknie on na dobre i nie pojawi się już w stodole!

 

  • Domek farmera:
   Dostępny od 8 poziomu. Możesz w nim znaleźć cebulę, jeżyny, gwoździe. To stąd Nina przynosi ci truskawki.Aby rozpocząć poszukiwania, potrzebujesz zapas 1 porcji farmerskich wypieków.Czas poszukiwań wynosi 15 minut.Aby wysłać pomocników na poszukiwania, musisz kliknąć na domek farmera, wybrać pomocników (maksymalnie 2) i kliknąć przycisk „Szukaj”.

 

  • Staw:
   Dostępny od 12 poziomu (po odblokowaniu obszaru ze stawem, który znajduje się najbliżej tablicy zamówień). W stawie możesz znaleźć miętę, pstrągi, okonie, gwoździe, kłódki do stodoły.Aby rozpocząć poszukiwania, potrzebujesz zapas 1 porcji farmerskich wypieków i 1 zupy farmera.Czas poszukiwań wynosi 8 godzin.Aby wysłać pomocników na poszukiwania, kliknij na staw, wybierz pomocników (maksymalnie 4) i kliknij przycisk „Łów”. Im więcej pomocników wyślesz, tym większa szansa na znalezienie cennego składnika. Jeżeli wyślesz specjalnego pomocnika, w tym wypadku zdolnego wędkarza, on na pewno przyniesie ci okonia i miętę.

 

  • Kopalnia:
   Dostępna od 18 poziomu (po odblokowaniu obszaru). W kopalni możesz znaleźć kwarc, cynę, miedź, gwoździe, kłódki do stodoły.Aby rozpocząć poszukiwania, potrzebujesz zapas 1 batonika musli i 1 łopatę.Czas poszukiwań wynosi 2 godziny.Aby wysłać pomocników na poszukiwania, kliknij na kopalnię, wybierz pomocników (maksymalnie 4) i kliknij przycisk „Pracuj”. Im więcej pomocników wyślesz, tym większa szansa na znalezienie cennego surowca. Jeżeli wyślesz specjalnego pomocnika, w tym wypadku utalentowanego górnika, on na pewno przyniesie ci cynę i miedź.

 

  • Obora:
   Dostępna od 16 poziomu. Koszt: 7 zielonych czeków, 4 niebieskie czeki, 1 czerwony czek.W jednej oborze mogą przebywać maksymalnie 3 krowy. Każda z nich daje 2 kanki mleka. Jeżeli wyślesz pomocników, aby zatroszczyli się o krowy, masz szansę na znalezienie naturalnej skóry i mleka.Aby rozpocząć poszukiwania, potrzebujesz zapas 3 porcji najlepszej paszy dla krów.Czas poszukiwań wynosi 30 minut.Aby wysłać pomocników na poszukiwania, kliknij na oborę, wybierz pomocników (maksymalnie 4) i kliknij przycisk „Pracuj”. Im więcej pomocników wyślesz, tym większa szansa na znalezienie cennego składnika.

 

  • Owczarnia:
   Dostępna od 17 poziomu. Koszt: 12 zielonych czeków, 7 niebieskich czeków, 2 czerwone czeki.W jednej owczarni mogą przebywać maksymalnie 3 owce. Każda z nich daje 4 kawałki wełny. Jeżeli wyślesz pomocników, aby zatroszczyli się o owce, masz szansę na znalezienie mleka owczego i wełny.Aby rozpocząć poszukiwania, potrzebujesz zapas 3 porcji najlepszej paszy dla owiec.Czas poszukiwań wynosi 2 godziny.Aby wysłać pomocników na poszukiwania, kliknij na owczarnię, wybierz pomocników (maksymalnie 4) i kliknij przycisk „Pracuj”. Im więcej pomocników wyślesz, tym większa szansa na znalezienie cennego składnika.

 

  • Kurnik:
   Dostępny od 19 poziomu. Koszt: 12 zielonych czeków, 7 niebieskich czeków, 2 czerwone czeki.W jednym kurniku mogą przebywać maksymalnie 3 kury. Każda z nich daje 3 jajka. Jeżeli wyślesz pomocników, aby zatroszczyli się o kury, masz szansę na znalezienie piór i jajek.Aby rozpocząć poszukiwania, potrzebujesz zapas 3 porcji najlepszej paszy dla kur.Czas poszukiwań wynosi 45 minut.Aby wysłać pomocników na poszukiwania, kliknij na kurnik, wybierz pomocników (maksymalnie 4) i kliknij przycisk „Pracuj”. Im więcej pomocników wyślesz, tym większa szansa na znalezienie cennego składnika.

 

  • Chlew:
   Dostępny od 26 poziomu. Koszt: 15 zielonych czeków, 10 niebieskich czeków, 3 czerwone czeki.W jednym chlewie mogą przebywać maksymalnie 3 prosiaki. Każdy z nich daje 3 porcje mięsa. Jeżeli wyślesz pomocników, aby zatroszczyli się o prosiaki, masz szansę na znalezienie gliny i mięsa.Aby rozpocząć poszukiwania, potrzebujesz zapas 3 porcji najlepszej paszy dla prosiaków.Czas poszukiwań wynosi 1 godzinę.Aby wysłać pomocników na poszukiwania, kliknij na chlew, wybierz pomocników (maksymalnie 4) i kliknij przycisk „Pracuj”. Im więcej pomocników wyślesz, tym większa szansa na znalezienie cennego składnika.

 

  • Zagroda dla kóz:
   Dostępna od 26 poziomu. Koszt: 15 zielonych czeków, 10 niebieskich czeków, 4 czerwone czeki.W jednej zagrodzie mogą znajdować się 3 kozy. Każda koza znajdująca się w zagrodzie daje 3 kanki mleka koziego. Jeżeli wyślesz pomocników, aby zatroszczyli się o kozy, możesz znaleźć kozią wełnę lub mleko kozie.Aby rozpocząć poszukiwania, potrzebujesz zapas 3 porcji najlepszej paszy dla kóz.Czas poszukiwań wynosi 2 godziny.Aby wysłać pomocników na poszukiwania (maksymalnie 4), kliknij na zagrodę i przycisk „Pracuj”. Im więcej pomocników wyślesz, tym większe prawdopodobieństwo na znalezienie cennego surowca.

 

  • Most:
   Dostępny od 30 poziomu. Do jego aktywacji potrzebujesz po 10 sztuk następujących materiałów: belki, deski, młotki, łopaty, gwoździe, piły elektryczne.Możesz wysłać swoich pomocników na most, aby tam łowili ryby. Wędkując z niego mogą złapać łososia, szczupaka, leszcza bądź wyłowić gwoździe. Aby rozpocząć poszukiwania, potrzebujesz małych zapasów: 1 porcję jajek faszerowanych i 1 butelkę mleka truskawkowego.Czas poszukiwań wynosi 8 godzin.Aby wysłać pomocników na poszukiwania, musisz kliknąć na most i wybrać pomocników (maksymalnie 4), następnie kliknąć przycisk „Łów”. Im więcej pomocników wyślesz, tym większe prawdopodobieństwo na znalezienie cennego składnika. Jeżeli skorzystasz z pomocy specjalnego pomocnika, czyli w tym wypadku zdolnego wędkarza, na pewno złowi on leszcza, szczupaka i łososia.

 

  • Obszar za mostem:
   Aby odblokować nowe terytorium, musisz kliknąć na dostępny obszar, wypełnić zadania (pozbierać materiały) i wysłać pomocnika na 30 minut do pracy.Niektóre materiały potrzebne do powiększenia można otrzymać od znajomych, inne znaleźć podczas poszukiwań:Kosa – domek farmeraKilofy – kopalniaŁomy – kopalniaMiarki do mierzenia – staw, most, domek farmeraDo karczowania potrzebujesz piły dwuręcznej, a do usunięcia kamieni – dynamitu. Piły dwuręczne znajdziesz podczas zbierania owoców z drzewek owocowych, a dynamit podczas karmienia zwierząt i zbierania ich produktów.

 

 • Związki sąsiedzkie:
  Związki sąsiedzkie umożliwiają farmerom organizowanie się w grupy, w których mogą następnie rozwijać dany związek, pomagać sobie w produkcji bądź po prostu ze sobą czatować.- Od 16 poziomu możesz zakładać związki sąsiedzkie lub przyłączyć się do już istniejącego.● Założenie związku sąsiedzkiego Aby powołać związek, kliknij przycisk „Utwórz związek sąsiedzki”, nadaj mu nazwę, wybierz jego herb i dodaj krótki opis.Rodzaj związku „Dla każdego” oznacza, że dołączyć może do niego każdy farmer; zaproszenie nie jest w tym przypadku wymagane. Rodzaj „Tylko dla wybranych” umożliwia złożenie podania o przyjęcie do związku – decyzję o przyjęciu podejmuje wówczas jego założyciel.Wybrany przez ciebie poziom związku określa, od którego poziomu gracze będą mieli możliwość aplikowania o przyjęcie. Aby zakończyć tworzenie związku, kliknij przycisk „Utwórz związek sąsiedzki za 500.000 monet”. To tyle, od teraz jesteś założycielem związku sąsiedzkiego. Gratulacje!● Ustawienia W tej zakładce możesz zmieniać dane związku. Wszystkie, oprócz jego nazwy, której nie można zmienić. Dlatego dobrze się zastanów, zanim wybierzesz nazwę.● Członkowie Na początku związek może mieć 8 członków. Dzięki ulepszeniom związku zwiększa się także liczba miejsc. Założyciel związku nadaje jego członkom funkcje. Oprócz tego może wybrać swojego zastępcę; wszyscy pozostali pełnią funkcję członka bądź nowego. Założyciel i jego zastępca mają możliwość usunięcia członka ze związku. Zakładka „Kandydaci” pomaga w rekrutowaniu nowych członków – tam znajdują się podania o przyjęcie. Związek opuścić może każdy jego członek, oprócz założyciela.● Czat W zakładce „Czat” możesz wymieniać się nowinkami z innymi członkami związku albo po prostu plotkować o rzeczach ważnych i mniej istotnych.● Pomoc Wszyscy członkowie związku mogą wzajemnie sobie pomagać i wspierać podczas produkcji. Rozpocznij dowolny proces produkcyjny lub zacznij poszukiwania rzadkiego przedmiotu i kliknij przycisk „Poproś o pomoc”. Aby pomóc w przyspieszeniu produkcji, otwórz okno związku, przejdź do zakładki „Pomoc” i kliknij przycisk „Pomóż”. Po otrzymaniu propozycji pomocy, kliknij „Przyjmij”, aby przyspieszyć produkcję. Jednocześnie mogą być aktywne 2 prośby o jedno przyspieszenie. Za każdą pomoc, którą okażesz członkom związku otrzymasz 1 polubienie. ● Ulepszenia Aby poprawić tę czy tamtą umiejętność, musisz zebrać żądaną ilość punktów badawczych. Im wyższy poziom umiejętności, tym więcej punktów koniecznych do ulepszenia. Punkty badawcze możesz zdobyć wymieniając je na monety bądź Farmbaksy. Każdego dnia możecie (ty i członkowie związku) dokonać dziesięciu takich wymian, z których jednak tylko pierwsze 6 jest dostępne za monety. Wszystkie punkty badawcze zgromadzone przez członków związku sąsiedzkiego są sumowane. Za każdą przeprowadzoną wymianę otrzymujesz doświadczenie i polubienia. Wymiany można przyspieszyć. * Informacje dotyczące poszczególnych umiejętności: – «Zaprzyjaźniony związek sąsiedzki» – każdy nowy poziom daje 1 dodatkowe miejsce dla nowego członka. Ta umiejętność ma 12 poziomów, a ostatecznie umożliwia posiadanie 20 członków. Nie jest ograniczona czasowo. – «Nadzór wędkarza» – każde ulepszenie skraca czas wędkowania o 1 godzinę. W sumie są dostępne 3 poziomy ulepszenia. Na najwyższym poziomie czas wędkowania w stawie wynosi nie 8, a 5 godzin. Umiejętność nie jest ograniczona czasowo. – «Kopalnia» – zwiększa liczbę miejsc pracy w kopalni. Po aktywacji działa przez 7 dni. – «Domek farmera» – zwiększa liczbę miejsc pracy w domku farmera. Po aktywacji działa przez 2 dni. – «Tablica zamówień» – zwiększa punkty doświadczenia, które zdobywasz sprzedając produkty przez tablicę zamówień. Działa 1 dzień.● Polubienia Polubienia są wyznacznikiem aktywności związku i mają wpływ na jego pozycję w rankingu. Polubienia członków związku są zbierane i należą do związku. Jeżeli więc któryś z członków go opuści, jego polubienia zostają w związku; jeśli jednak do niego wróci, wszystkie zostaną mu znowu przyznane.
top